Інформація про заклад

Рік заснування 1986 рік. За рішенням  Шевченківської районної ради XXVI сесії VII скликання від 12.06.2018 року визначено ліцей опорним закладом, який має філію Сподобівська гімназія Старовірівського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області
Директор ліцею Миколаєнко Людмила Олександрівна, освіта вища, за фахом вчитель математики та інформатики, спеціаліст І кваліфікаційної категорії. Заклад очолює з 2012 року
Контингент учнів Мережа  2019/2020 н.р. -  151 учень, з них: учнів 1-4 класів - 53 чол., 5-9 класів - 79 чол., 10-11 класів - 19 чол. Випускників 9 класу - 9 учнів, претендентів на свідоцтво з відзнакою-0. Випускників 11 класу – 5 учнів,  претендентів на нагородження золотою медаллю – 0 учень, срібною _0__ учнів.
Мова навчання Українська мова
Профіль навчання

Учні 10 -11 класів на профільному рівні вивчатимуть українську мову та українську літературу.

Педагогічний колектив Педагогічний колектив налічує 24 педагогів, з них: 23 чол. мають вищу освіту, 1 чол. - середню спеціальну. Вищу кваліфікаційну категорію мають 7 чол., І кваліфікаційну категорію - 19 чол., ІІ кваліфікаційну категорію - 1 чол.,  10 тарифний розряд - 1 чол., Звання "Старший вчитель" - 3 чол., "Вчитель-методист"-1 чол., "Заслужений вчитель україни"-1чол.
Забезпечення харчуванням Гарячим безкоштовним харчуванням на 100 % забезпечені учні початкової школи та учні з пільгових категорій (дитина, позбавлені батьківського піклування - 1, діти з малозабезпеченої родини - 6, учні, батьки яких учасники АТО - 4). За рахунок батьківських коштів харчуються 20 учнів
Творчий потенціал Педагогічний колектив працює над проблемою "Формування професійного іміджу вчителя та навчального закладу в умовах мережної взаємодії".
У конкурсі «Учитель року» брали участь 4 вчителі, з них: з них: у 2018 році – Крохмальна Людмила Іванівна, учитель української мови  та літератури  (лауреат районного етапу).
Гурткова робота В ліцеї працюють гуртки: спортивний, краєзнавчий, художньо-естетичний
Підвіз учнів та вчителів До ліцею потребують підвозу 10 вчителів та 79 учнів. Підвіз здійснюється шкільним автобусом
Матеріально - технічне забезпечення До послуг учнів 17 навчальних кабінетів, комп'ютерний клас (9 ПК), спортивна зала, спортивний майданчик, гімнастичний майданчик, їдальна, бібліотека. Бібліотечний фонд налічує 13255 примірників художньої та навчальної літератури, В жовтні 2017 року отримали сучасний кабінет з мультимедійним обладнанням- хімія,  у 2018 році отримали  сучасний кабінет для першого класу.
Досягнення учнів Щорічно учні беруть участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних олімпіадах, виборюють призові місця. У 2017/2018 навчальному році учні посіли 3 призових місць в ІІ етапі Всеукраїнських олімпіадах з навчальних предметів ( ІІ м. – два, ІІІ м. – один) .
Масна Т., учениця 11 класу стала переможцем районного (І місце) та обласного етапу (І місце) конкурсу «Місцеве самоврядування – це ми!»; переможцем  районного (І місце) та обласного етапу (ІІ місце) історико-краєзнавчої пошукової експедиції учнівської та студентської молоді «Чорнобиль: події, долі, пам’ять» (Керівник:  вчитель історії Василенко І.Є).

Іщук К., учень 8 класу ставв переможцем районного етапу (ІІ місце) конкурсу «Чорнобиль-довгий слід трагедії». (Керівник вчитель історії Василенко І.Є)

У районному етапі ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика призове ІІІ місце посіла учениуя  3 класу Ганьо Аніта (вчитель Козир Л.О.)

Учениця 8 класу Ващенко В, під керівництвом Кунєєвої В.М., вчителя української мови, підготувала роботу  на районний конкурс-захист дослідницьких робіт для учнів 5-8 класів та посіла І місце.

Переможцем районного (І місце) та обласного (ІІ місце) етапів всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» стала Невольніченко Аліна, учениця 8 класу (Керівник:  Кунєєва В.М.)

Учениці 8 класу Невольніченко Аліна (І місце) та Ващенко Влада (ІІ місце) стали переможцями районного етапу конкурсу  «Знай та люби свій рідний край». (Керівник:  Кунєєва В.М.)

Малік Кіріл, учень 3 класу став переможцем районного етапу конкурсу малюнків  «Мирне небо - щасливе життя». (Керівник: Козир Л.О.)

Макоткіна А., учениця 7 класу, Щирий Р., учень 5 класу, Таран В., учень 3 класу, НевольніченкоА., учениця 8 класу переможці районного етапу конкурсу «Зима чарівниця