Екскурсія до м.Львова

27.03.2017 10:55

Людина завжди прагне побачити те, чого вона досі не бачила, відчути те, що досі не відчувала, познайомитися з новими людьми, отримати нові емоції та враження. А коли ще це можна зробити, як не у шкільні роки. І, мабуть, найважливіше, щоб співпадали бажання дітей, батьків та вчителів.

Колектив учні Старовірівської школи, під керівництвом Тамари Стукало,  відвідав одне з найпрекрасніших міст нашої Батьківщини – Львів.

Львів – найбільше місто західної України. Це місто, що поєднує в собі різноманітні, іноді суперечливі та протилежні поняття та явища. Це місто на річці, яку ніхто не бачить, бо річка Полтва понад сто років тече під містом, закута у кам’яне русло. Це місто, що лежить на роздоріжжі двох торгових шляхів між Заходом та Сходом і, саме тому, тут живуть люди різних національних культур та віросповідань, що утворює неповторну атмосферу міста та надзвичайно збагачує його культуру.

Під час екскурсії учні познайомилися з Львовом історичним та Львовом сучасним. Відвідали старе місто з безліччю дивовижних архітектурних пам’яток, скульптур, храмів. Побували в музеях, майстернях, аптеках, цукернях, кав’ярнях. Познайомилися з історією міста, особливостями його розвитку, видатними людьми, чий внесок в історичний та культурний розвиток міста, протягом восьми століть його офіційного існування, оцінити неможливо.

Діти повернулися додому стомлені, але дуже щасливі та з радістю ділилися з усіма своїми враженнями. Ми дійшли висновку, що кожна людина має хоч раз побувати у Львові, щоб відчути справжній історичний дух нашої України