Літній мовний табір «Lingvoland»

15.06.2017 16:57

«Lingvoland»

В цьому році в Старовірівській школі працював літній мовний табір «Lingvoland» для учнів 10-11 класів. Метою роботи табору була популяризація серед дітей англійської мови, заохочення до вивчення та використання її в повсякденному житті.

Щоб зробити вивчення англійської мови цікавим, керівник табору А.О.Мірошниченко розробила та впровадила безліч ігрових форм роботи: учні складали та розв’язували кросворди та ребуси, щоб поповнити словниковий запас; грали в ігри з м’ячем, щоб закріпити знання англійського лексики, видів спорту; щоб формувати вміння вести діалог проводилася гра «Хто я?»; знання історії Великобританії та США перевірялися в грі «Зоряний час», переможцем якої став Максим Набока; у грі «Тварини» учні не тільки повторили назви тварин, а й познайомилися з видами, що зникли на нашій планеті.

Але, найцікавішим моментом для дітей, була зустріч з Генрі Нассоро, волонтером, який приїхав в Україну з Танзанії, що проводилася у формі «Tea party». На початку зустрічі, діти були дещо скованими, однак цікава розповідь та спокійна манера спілкування нашого волонтера дуже швидко підкупила дітей і вони почали виявляти цікавість до найрізноманітніших сторін життя людей в Танзанії – звичаїв, історії, побуту, гастрономічних уподобань, культури, зв’язків з іншими країнами та Україною. Час минув дуже швидко і нікому не хотілося прощатися, тож ми сподіваємося, що ще не один раз зустрінемося з Генрі та зможемо дізнатися багато цікавого.

Нажаль, час роботи табору сплив дуже швидко, але ми сподіваємося, що діти запам’ятають не тільки весело проведений час, а й те чому їх навчали – англійську мову