«Новоріччя настало, вітаємо ми Вас із радісним святом красуні - зими!»

23.12.2017 14:20

Привіт, білий, пухнастий, веселий сніжок!
Привіт, гостя – зима-чарівниця!
Викликай же нас всіх на ялинку в танок,
А мороз хай рум’янить обличчя.
Новоріччя настало, вітаємо ми
Вас із радісним святом красуні-зими!

Такими чудовими рядками розпочалися новорічні свята 22 грудня 2017 року   в Старовірівській ЗОШ І – ІІІ ст. ім. А.Г.Кравченка. Діти із задоволенням  показали свої таланти  під час  виступів, проявили  увагу, спритність,  ерудованість  у конкурсах та вікторинах.

Учні початкової школи  побували у справжній  «Казковій феєрії». Казкові персонажі: Баба Яга з розбійниками, Фея, Казка, Лікар Айболить з Помічником, Мальвіна, Новий рік 2018, Дід Мороз, Снігуронька - завітали в гості до учнів, подарувавши гарний настрій. Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у проведенні хороводів. Дуже  здивували всіх присутніх учні 1 класу з казкою «Колобок», в якій взяли участь і батьки першокласників. Костюмовані герої, цікаві декорації, музичне оформлення ще більше додало святкового настрою. Кульмінацією свята було новорічне привітання Діда Мороза і Снігуроньки та вручення солодких подарунків дітлахам від батьків.

Новорічне свято для учнів 5 – 7 класів запам’яталось  флешмобом  учнів 6 класу. Чарівний спів учениці 5 класу Радченко Милани додав казкової чарівності. Різноманітність веселих конкурсів залишила у пам’яті дітлахів незабутні враження та позитивні емоції.

Для учнів 8 – 11 класів школи був організований Новорічний вечір. Діти з задоволенням грали, співали, танцювали, розповідали вірші, показували новорічні сценки. Свято пройшло в добрій, дружній атмосфері.

Швидко проминув час, у кожного дорослого і малого у серці зародилася надія: в новому році неодмінно здійсняться усі мрії, які вони загадали під новорічною ялинкою. Адже новорічний час – чарівний, і всі побажання неодмінно збудуться!