Виховний захід "Улюблені рецепти моєї родини"

08.12.2017 13:27

Щоб підтримати знання родинних традицій учні 6 класу та класний керівник Григорова Є.М.  08.12.2017 провели виховний захід «Улюблені рецепти моєї родини». Підготовку розпочали заздалегідь, коли класний керівник познайомила дітей з вимогами та планом проведення заходу. Кожен учень приготував страву, яку люблять та часто готують у сім’ї, презентував її, супроводжуючи розповідями про особливості приготування, цікавими родинними історіями, пов’язаними зі стравами і, звичайно ж, пригостив своїх однокласників. У ході заходу діти скуштували і українські страви (вареники, млинці з варенням, голубці, налисники), і страви інших країн (салат «Олів’є», шарлотку, бісквітний та желейний торти, кекси, пісочне печиво).

Хочеться висловити слова вдячності мамам і бабусям, які разом з дітьми готувалися до заходу, та приготували стільки смачних страв.