Виховний захід

23.03.2017 16:57

Батьківщина це рідна земля, рідний край, де ми народилися. Озирнувшись довкола, ми бачимо тихі озера та річки, червоні грона калини, безкраї лани пшениці, вишневі сади, білі хатинки, поблизу яких чути українську мову та народні пісні.

Але кожен куточок України відрізняється від інших своїми звичаями, традиціями, ремеслами.

23 березня до учнів 4 класу Старовірівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.А.Г.Кравченка завітала Роза Петрівна Стець. До нашого села Роза Петрівна приїхала з Рахівського району Закарпатської області і тому в своїй розповіді вона порівнювала особливості двох регіонів України – Сходу і Заходу.

Діти дізналися про особливості весільних обрядів, різдвяних колядок, засівань, щедрівок.

За законами української гостинності діти запросили Розу Петрівну на чаювання і пригощали смаколиками, які приготували їх мами та бабусі. На прощання, наша гостя подарувала до шкільного музею старовинний глечик.

Є багато країн на Землі, в них – озера, річки, долини, гори, села і міста, куди кожен хоче потрапити хоч раз у житті, та ми завжди повертаємося туди, де наші мама й тато, де рідні і друзі, де ми знаємо кожну стежинку, туди, де наша Батьківщина.