Предмети для здачі ДПА-2020

На державну підсумкову атестацію щорічно виносяться три предмети: математика і українська мова — обов’язково, та лише 1 предмет учень може вибрати на свій розсуд. Вибирати можна з наступного списку дисциплін:

• зарубіжна література;
  • література України;
  • іноземна мова (англійська, німецька, іспанська, французька; список доступних для здачі предметів залежить від навчального плану школи і того, які мовні дисципліни в ній викладають);
  • історія (України та Всесвітня);
  • право (практичний курс);
  • біологія;
  • географія;
  • хімія;
  • інформатика;
  • фізика.

Важливо: якщо у школі навчаються представники мовних меншин, для них в якості третього обов’язкового іспиту можуть організувати окремий тест з рідної мови, або провести екзамен з інтегрованого курсу літератури.

Щоб стало зрозуміліше, в якому форматі проводиться підсумковий контроль, давайте розберемо здачу тих дисциплін, які школярі обирають найчастіше.